Zpracování videozáznamů:

Máte doma amatérsky natočené filmy? Děti, nebo například filmy z dovolené ? Zdají se Vám některé záběry příliš dlouhé a film je nudný? Nabízíme Vám profesionální zpracování Vašich amatérských videozáznamů na PC za použití nejmodernějších technologií.

Film si nejdříve prohlédneme a odstraníme z něj nepovedené záběry, částečně jej podmalujeme hudbou a případně i vložíme titulky kdy a kde byl záznam pořízen. Taktéž můžeme využít zpomalených záběrů a různých obrazových efektů, případně můžeme do filmu vložit i Vámi dodané fotografie. Váš nový film bude mít profesionální vzhled, který jistě ocení i Vaši přátelé.

Zpracováváme všechny analogové i digitální formáty, tj. VHS, S-VHS, VHS-C, S-VHS-C (ET), Video 8, Hi 8, Digital 8, Mini DV, celuloidové filmy a další.

Hodně oblíbené jsou také videofilmy z fotografií. Vámi dodané fotografie upravíme a převedeme do filmové podoby. Nebude chybět úvodní titulek a hudební podbarvení celého filmu. Malou ukázku naleznete zde

Hotový videofilm vám dodáme na videokazetě, nebo na DVD v plastové krabičce. V případě zájmu můžeme navrhnout a zhotovit i odpovídající barevný obal z Vámi dodaných fotografií, nebo můžeme pořídit fotografie přímo z filmu.www.majek.cz