Připravili jsme pro vás nový web zaměřený na SVATEBNÍ VIDEO
www.svatebnivideo.majek.cz

Svatby:

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě, který se navždy zapíše do vašich vzpomínek. Je to tedy důvod, proč jej uchovat nejen v paměti a na fotografiích, ale také ve filmové podobě ať už na DVD a nebo ve vysokém rozlišení na Blu-ray disku.

Je několik možností natáčení. Lze objednat natáčení pouze svatebního obřadu, nebo celého svatebního dne. Nejžádanější je však průřez celého svatebního dne.

Videofilm začíná 3D animací fotoalba, ve kterém se zobrazí úvodní titulek a několik fotografií ženicha i nevěsty z dětství od malička až po současnost. Můžeme vložit i několik společných fotografií, například z dovolené.

V rámci možností jezdíme k ženichovi i nevěstě domů, kde natáčíme jejich rodný dům, přicházející hosty, proměnu nevěsty z civilního oblečení do svatebních šatů, zdobení aut a přípravu obou snoubenců na jejich velký den.

Zaběry doma u nevěsty a ženicha

Pokud nám to dovolují časové možnosti, můžeme jet s ženichem do květinářství pro svatební kytici, nebo i s nevěstou ke kadeřnici.

Dále pak natáčíme příjezd ženicha k nevěstě, předání svatební kytice, děkování rodičům a ostatní záběry dle přání a místních zvyklostí. Nevěsta i ženich pak v doprovodu rodičů vychází z domu, nasedají do aut a odjíždí na místo, kde se uskuteční svatební obřad.

Zaběry - žádání o ruku, odchod k autům

Celá tato úvodní část je podmalována romantickými písničkami, které můžeme použít ze svého archívu, nebo nám můžete dodat i svoje oblíbené písně. V praxi to znamená, že je písnička dokonale sladěna tak, aby byli v případě potřeby slyšet okolní ruchy, děkování a proslovy.

Obřad natáčíme celý i s gratulacemi. Pokud se jedná o církevní obřad v kostele i se mší, lze ho na přání decentně zkrátit. Po obřadu odjíždíme na hostinu. Na místě se snažíme být pokud možno dříve než hosté, neboť natáčíme i svatební tabuli včetně dortů, květinových dekorací a podobně.

Zaběry - svatební obřad

Po příjezdu všech hostů, následuje uvítání novomanželů, rozbitý talíř a jiné zvyklosti. Dále pak slavnostní přípitek a oběd.

Zaběry - uvítání novomanželů, rozbíjení talířů, dorty, hostina

Po obědě můžeme se ženichem i nevěstou v přírodě natočit romantický částečně hraný videoklip taktéž podmalovaný hudbou. Zde používáme i zpomalené záběry. Jde o zajímavé a velmi žádané zpestření vašeho svatebního videofilmu.

Zaběry - natačení videoklipu

Dále pokračujeme v natáčení celého průběhu svatební hostiny. Novomaželé mají své sólo, následuje volná zábava, krájení dortu, čtení blahopřání a podobně. Zde používáme v přiměřeném množství různé obrazové efekty, triky a zpomalené záběry.

Někde bývá zvykem, že kamarádi unesou nevěstu. V tom případě ji hledáme společně se ženichem a vše dokumentujeme.

Na závěr videofilmu natáčíme romantický klip složený ze zpomalených záběrů podmalovaných hudbou. Nevěsta se ženichem spolu nejdříve tančí, po chvíli se začnou zobrazovat krátké záběry z celého svatebního dne zakončené opět 3D animací fotoalba.

Vše lze samozřejmě upravit dle přání a požadavků snoubenců, včetně doprovodné hudby. Naše práce s kamerou bude maximálně ctít momentální atmosféru. To znamená, že se budeme chovat tak, abychom jen minimálně ovlivňovali okolí svojí přítomností.

Před natáčením je nutná osobní schůzka, na které s vámi dohodneme detaily realizace.

Nenechávejte nic náhodě, a přijďte se nezávazně podívat na některý z již hotových videofilmů.

Vzhledem k obrovskému zájmu o tyto služby doporučujeme včasnou rezervaci termínu.

www.majek.cz