Ceník:

Uvedené ceny jsou pouze orientační a závisí na rozsahu práce. Přesnou kalkulaci vám rádi sdělíme telefonicky, nebo osobně v naší provozovně.

Natáčení svatby
Ceny od 1500 kč. V ceně je zahrnuta přítomnost kameramana, zpracování záznamu, 2x VHS, 1x DVD, plastové krabičky s barevným obalem. Lze doobjednat libovolný počet VHS i DVD v ceně 200 - 250 kč za kus.

Hody a jiné společenské i kulturní události
Jsme schopni vykalkulovat cenu pro jednotlivce dle počtu objednaných kusů. Cena za 1 ks VHS i DVD je 250 – 350 kč, dle množství. V ceně je zahrnuta přítomnost kameramana, zpracování záznamu, médium v plastové krabičce s barevným obalem. Pro úřady lze vykalkulovat jednorázovou cenu.

Stužkovací a maturitní večírky
Ceny účtujeme dle počtu objednaných kusů .Orientační cena za 1 ks VHS i DVD je 200 – 350 kč. V ceně je zahrnuta přítomnost kameramana, zpracování záznamu, médium v plastové krabičce s barevným obalem.

Přepis 8 mm normal, super a 16 mm filmů
Cena je 12 – 15 kč za minutu vámi dodaného záznamu, dle stavu filmů. V ceně je zahrnuto důkladné očištění filmů, oprava nevyhovujících slepek, přepis do digitální podoby, zpracování včetně vhodného ozvučení, popř. vložení titulků.

Přepis amatérského videozáznamu na DVD
Cena se účtuje dle délky dodaného záznamu a pohybuje se v rozmezí cca 200 – 400 kč za 1 ks DVD. Za výrobu další záložní kopie účtujeme 90 kč. V ceně je zahrnut převod videozáznamu do DVD formátu, vytvoření jednoduchého interaktivního menu s náhledy kapitol, vypálení na DVD.

Zpracování amatérských videozáznamů a ostatní práce
Cenu účtujeme dohodou dle rozsahu práce.

Firemní zákazníci
Rádi vás nezávazně navštívíme ve vaší provozovně. Po projednání detailů realizace vám učiníme zajímavou cenovou nabídku.

www.majek.cz